NADĚJE – NEJEN ADVENTNÍ

2.12. 2012 (Aktualizováno: 30.11. 2014)Tomáš Gřešek2227x1 Komentář

Před několika roky mi přišel email a v něm příběh o čtyřech svíčkách. Tento příběh na jehož konci je NADĚJE mě hodně inspiroval a provází nás s Kájou při naší práci.

Měla by to být zásada každého, kdo se zabývá nějakým poradenstvím. A  zejména poradenstvím pro lidi. Tento příběh mi hodně rezonuje s příběhem našeho přítele a učitele TONDY BAUDYŠE seniora. Tonda na  jednom kurzu astrologie, vyprávěl o zásadách práce dobrého astrologa.  Na kurzu se probíraly astrologické konstelace, které ukazují možnost, zda se ženě naplní se stát mámou. Jedna Tondova studentka měla klientku, která toužila po miminku a přišla k ní do poradny, aby zjistila, kdy se jí narodí miminko. Astroložka zjistila podle hvězd, že tato žena nemá to štěstí, stát se mámou. Ale zachovala chladnou hlavu a poslala danou klientku k Tondovi Baudyšovi. Ten dané paní sdělil, že miminko je už skoro na cestě.  Do roka se dané paní narodila krásná dcera. Astroložka se pak na kurzu ptala Tondy Baudyše, jak je to možné, že  se dané paní narodilo miminko, když podle hvězd, tak jak to Tonda Baudyš vysvětloval na kurzu, to nebylo možné.

A Tonda to komentoval tak, že „Astrolog“ nesmí při výkladu vzít nikomu NADĚJI. Že on tam taky to miminko neviděl. Ale že dané ženě nemohl vzít naději. Že hvězdy nejsou všechno.  Tonda dával svým specifickým přístupem mnoha lidem naději a sílu. Dneska začal advent a my všichni máme NADĚJI, že můžeme prožít krásné a šťastné období bez konce Světa.

Příběh ČTYŘ SVÍČEK si můžete stáhnout KLIKNUTÍM NA OBRÁZEK,

nebo klikněte na odkaz ADVENT NADĚJE

PŘÍBĚH ČTYŘ ADVENTNÍCH SVÍČEK

ADVENTNÍ SVÍČKY

 

 

 

 

DĚKUJI NEZNÁMEMU AUTOROVI.

Najdete mě
Latest posts by Tomáš Gřešek (see all)

check-list

7 kroků, jak si udělat čas na sebe

Jak si najít čas na sebe? 
I během dní, kdy se vám toho na hlavu sype opravdu hodně? 

To najdete v 7 krokcích v check-listu, který jsme pro vás připravili. 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..