Kája Gřešková

facilitátor,  průvodce životními změnami

Moje cesta

 Miluji hledání souvislostí.
Zaměřuji se na uvědomění nefunkčních limitujících programů, odstraňování emocionálních bloků a znovuobjevování nekonečného potenciálu.

 

Z mého pohledu nejsou důležité metody. Důležitý je člověk. Proto se při terapiích zaměřuji na řešení individuálních potřeb klientů, a snažím se při terapii použít vhodnou metodu obohacenou o mé 20 leté praktické facilitátorské zkušenosti.

 

Mezní životní situace mě přivedla k práci terapeutky  – facilitátorky metody One Brain.
Absolvovala jsem praktický výcvik u americké lektorky Carol Ann Hontz.

 

V průběhu terapeutické praxe jsem absolvovala další sebepoznávací programy - REIKI, Mandala života, NUMEROLOGIE – Jaroslav Bako, Realistické kreslení, RECONNECTION, CESTA Brandon Bays, HO‘OPONOPONO – Ihaleakala Hew Len, Mabel Katz.
Součástí mé praxe jsou Bachovy květové esence.

 

 

Zkušenosti s těmito technikami vkládám do své praxe s klienty.

 

Od roku 2000 provozuji Poradnu nekonečných možností v Opavě.

 

Propojení mé terapeutické praxe a manželových manažerských a lektorských zkušeností vyústilo k založení firmy EDUWAY s.r.o., v jejímž názvu je skryta naše filosofie,
převzetí zodpovědnosti za svůj život.
Cestou vzdělávání (Education), rozvoje (Development) a pochopení (Understanding).

 

Celý můj životní příběh si můžete přečíst v knize Cesta k mé duši.

 

Navštívit můžete také mé weby:

www.kajagreskova.cz

www.nekonecnemoznosti.cz

www.zazracnebachovky.cz

Stáhněte si zdarma e-book:

e-book "Zázračná lahvička" ZDARMA

Máte trápení, se kterými si nevíte rady?

Stačí váš e-mail a e-book "Zázračná lahvička
na vás bude čekat ve vaší e-mailové schránce.

Co dělám?

Jsem průvodcem životními změnami
lidí, kteří ztratili svůj směr a hledají své nové možnosti.

Terapie / Odblokování

Během terapie zpracováváme emoce, které vytvořily programy, podobné těmto: „cítím se nepříjemně, cítím se hrozně, už to nikdy nechci zažívat znovu“ a proto se vyhýbáte určitým situacím, abyste podobné emoce nemuseli zažívat znovu. Tento vzorec opakujete do doby, něž se rozhodnete svůj program vymazat a nahradit ho novým, funkčním programem. Zjednodušeně během terapie ze vzpomínky oddělujeme emoce. Když přestanete být emočně zainteresováni v příběhu, stává se z vás divák, který může kdykoli „přepnout program na něco příjemnějšího“.

Svalový test

Spolehlivý komunikační prostředník mezi klientem a terapeutem pro zjištění problému klienta a nalezení příčiny bloku a současně efektivního řešení. Pomocí svalového testu se napojujeme na „softwarový“ systém vašeho těla. Mozek funguje jako centrální středisko, získává, třídí a ukládá data. Prostřednictvím komunikace mozku, svalů a energetických drah dochází k přenosu informací. Tělo „mluví“. Tělo ví, co se uvnitř něj z energetického hlediska děje a ví, jak může samo sebe vyléčit. Svalový test „skenuje“ řeč těla.

Míchání Bachových esencí

Využijte mé několikaleté zkušenosti s Bachovými esencemi. Nemusíte být fyzicky nemocní, abyste mohli používat Bachovy esence. MŮŽETE PROŽÍVAT: těžké životní období, nevysvětlitelné stavy únavy, různé typy strachů až paniky, smutek, zklamání, nedůvěru v sebe, jakékoliv negativní emocionální postoje a nerozumíte tomu, proč se tak cítíte. Bachovy květy nastolí vnitřní rovnováhu dříve, než se zcela objeví fyzické symptomy. Působí na emocionální rovině tak, že přeměňují negativní pocity na pozitivní postoje.

Osobní koučink

MOJE PROJEKTY / ČEMU SE VĚNUJI?

Poradna Nekonečných možností

Od roku 2000 provozuji Poradnu nekonečných možností v Opavě.

Využívám zde svou 17 letou praxi s metodou One Brain a Bachovými esencemi
Poradnou prošly již tisíce spokojených klientů, kteří získali novou životní sílu na své cestě. 

S každým klientem pracuji individuálně a celou terapii společně přizpůsobíme jeho potřebám. 

Příběhy klientů si můžete přečíst
v e-booku Nekonečno možnosti One Brain – příběhy klientů.
A jejich postřehy a hodnocení z poradny na vás čekají zde

ONLINE kurz Zázračné Bachovy esence

Kurz vás naučí, jak si vybrat právě TU VAŠI esenci pro řešení vašeho problému!
Díky kurzu budete umět pomoci sobě, své rodině, přátelům, pejskovi, kočičce, rybičkám nebo i svému oblíbenému kaktusu!

REFERENCE

Jak návštěva Poradny nekonečných možností
změnila klientům život? 

Jsem ráda, že Vám mohu napsat, že vidím u dcery opravdovou změnu. Tento týden, po návštěvě u Vás, to bylo až na pár výjimek mnohem sebevědomější dítko, a dokonce jsem měla i reakci z okolí, aniž bych jim něco řekla, co se s ní stalo, že je to jiný človíček. Sama si dělá osmičky kdykoliv kolem nějakého obrázku projde a často někomu o návštěvě u Vás vypráví. Je mnohem "hlučnější"v dobrém slova smyslu, veselá a spokojená.

Šárka

Musím říct, že se cítím mnohem lépe. Během pěti týdnů žádná viróza, ani nachlazení. Přestala jsem užívat léky na astma, nepotřebuji je. V práci jsem schopna v klidu odmítnout bez jakýchkoliv výčitek, které bych měla dříve. Přitom v sobě necítím , že bych se jakkoliv změnila. Jen při zpětném hodnocení si řeknu, že se nezměnil nikdo kolem mě, jen já. Došlo mi, že jsem to vlastně pořád já, jen trochu jiná a mám z toho radost 🙂

Lucie

Hlásím, že včera a dnes čtení s porozuměním za 1 (asi zázrak HAHA). Poctivě doma čteme atd...Tak snad už to vydrží... Projevilo se to u nás i jinak. Syn se za posledních 14 dní tak jakoby změnil...(méně se bojí). V bazénu šel se mnou do divoké řeky, kam jsem ho rok nebyla schopna dostat. A teď jsem ho nemohla dostat z divoké řeky. Prý příště půjde i na tobogán... Dnes šel s kamarádkou na hřiště sám, jen s ní - to byl totální šok.o))))

Romča

POSLEDNÍ ČLÁNKY

Přečtěte si poslední články na mém blogu ... 

PROČ DIETY NEFUNGUJÍ?

Máte nějaká kila navíc a potřebujete se jich zbavit? Zkoušeli jste různé způsoby, jak nadbytečná kila odložit,…

Celý článek

CO SKRÝVÁTE POD ROUŠKOU?

V těchto dnech čelíme všichni situacím a energiím, které nám jsou nepříjemné, někoho děsí tak, že se…

Celý článek

DĚDICTVÍ MINULOSTI

Životní zkušenosti a systémy přesvědčení našich předků ovlivňují životy budoucích generací. Tušíte, jaké dědictví minulosti vám zprostředkovali…

Celý článek

KONTAKT

Zaujalo vás něco? 

Chtěli byste se o mé práci dozvědět více?