Jmenuji se

Kája Gřešková

facilitátor,  průvodce životními změnami

A pomohu vám najít ten správný směr vašeho života. Života plného radosti, lásky a zdraví. 

Na svou cestu pomáhání jsem se dostala, když jsem sama potřebovala pomoc. 
Teklo mi tehdy do bot a hledala jsem něco, co mi pomohlo.

Metodu One Brain mám tedy na sobě a svých životních zkouškách otestovanou. A musím říct, že bych neměnila! 

Moje cesta ...

 Miluji hledání souvislostí.

Proto se zaměřuji na uvědomění nefunkčních limitujících programů, odstraňování emocionálních bloků a znovuobjevování nekonečného potenciálu.

Z mého pohledu nejsou důležité metody.

Důležitý je člověk. Proto se při terapiích zaměřuji na řešení individuálních potřeb klientů, a snažím se při terapii použít vhodnou metodu obohacenou o mé 20 leté praktické facilitátorské zkušenosti.

 • Od roku 2000 provozuji Poradnu nekonečných možností v Opavě.
  Kde klientům pomáhám zpracovávat jejich emocionální traumata, které vedou ke zdravotním problémům nebo nespokojeným vztahům.
 • V roce 2008 jsme založili s manželem společnou firmu EDUWAY,
  která ve svém názvu nese naši filosofii a to převzetí zodpovědnosti za svůj život. Tedy cestou (WAY) vzdělání (Education), rozvoje (Development) a pochopení (Understanding).
 • A v roce 2015 jsem napsala knihu Cesta k mé duši.
  Která je o mé cestě sebepoznání, uzdravení a vykroucení se z pout zajetých (a neprospěšných) vzorců chování.
 • Od listopadu 2015 jsem začala školit prrezenční kurzu Zázračné Bachovky.
  A následně na to:
 • V říjnu 2017 odstartovaly Zázračné Bachovky v online podobě.

Mé vzdělání

Metodu One Brain jsem si ušila přímo u americké lektorky Carol Ann Hontz. A u ní jsem absolvovala praktický výcvik. 

V průběhu terapeutické praxe jsem absolvovala další sebepoznávací programy:

 • One Brain
  - Carol Ann Hontz
 • REIKI,
 • Mandala života,
 • NUMEROLOGIE
  – Jaroslav Bako,
 • Realistické kreslení,
 • RECONNECTION,
 • CESTA
  - Brandon Bays,
 • HO‘OPONOPONO
  – Ihaleakala Hew Len, Mabel Katz.

Jak mohu pomoci vám? 

Jsem průvodcem životními změnami lidí, kteří ztratili svůj směr a hledají své nové možnosti.

Terapie / Odblokování

Během terapie zpracováváme emoce, které vytvořily programy, podobné těmto: „cítím se nepříjemně, cítím se hrozně, už to nikdy nechci zažívat znovu“ a proto se vyhýbáte určitým situacím, abyste podobné emoce nemuseli zažívat znovu. Tento vzorec opakujete do doby, něž se rozhodnete svůj program vymazat a nahradit ho novým, funkčním programem. Zjednodušeně během terapie ze vzpomínky oddělujeme emoce. Když přestanete být emočně zainteresováni v příběhu, stává se z vás divák, který může kdykoli „přepnout program na něco příjemnějšího“.

Míchání Bachových esencí

Využijte mé několikaleté zkušenosti s Bachovými esencemi. Nemusíte být fyzicky nemocní, abyste mohli používat Bachovy esence. MŮŽETE PROŽÍVAT: těžké životní období, nevysvětlitelné stavy únavy, různé typy strachů až paniky, smutek, zklamání, nedůvěru v sebe, jakékoliv negativní emocionální postoje a nerozumíte tomu, proč se tak cítíte. Bachovy květy nastolí vnitřní rovnováhu dříve, než se zcela objeví fyzické symptomy. Působí na emocionální rovině tak, že přeměňují negativní pocity na pozitivní postoje.

Prezenční kurz Zázračné Bachovky

Online kurz Zázračné Bachovky

V roce 2017 jsem vytvořila sebepoznávací online kurz Zázračné Bachovky.

Online kurz Učení bez stresu

v roce 2020 jsme vytvořili online kurz Učení bez stresu, nejen, pro děti trápíci se s učením. Kurz je vhodný pro dyslektiky ale i ty, kteří nemají diagnostikovanou žádnou vadu učení.

Online kurz 10 kroků k sebelásce

10 týdenní online kurz pro cílevědomé ženy, které chtějí nakopnout své sebevědomí a vztah sama k sobě. A vytvořit si tak život plný příležitostí, radosti a lásky.

Mým věrným a spolehlivým pomocníkem je: 

Svalový test

Spolehlivý komunikační prostředník mezi klientem a terapeutem pro zjištění problému klienta a nalezení příčiny bloku a současně efektivního řešení. Pomocí svalového testu se napojujeme na „softwarový“ systém vašeho těla. Mozek funguje jako centrální středisko, získává, třídí a ukládá data. Prostřednictvím komunikace mozku, svalů a energetických drah dochází k přenosu informací. Tělo „mluví“. Tělo ví, co se uvnitř něj z energetického hlediska děje a ví, jak může samo sebe vyléčit. Svalový test „skenuje“ řeč těla.

online kurz
Zázračné Bachovky

Kurz vás naučí, jak si vybrat právě TU VAŠI esenci pro řešení vašeho problému!
Díky kurzu budete umět pomoci sobě, své rodině, přátelům, pejskovi, kočičce, rybičkám nebo i svému oblíbenému kaktusu!

online kurz
10 kroků k sebelásce

10 kroků k sebelásce je vaší vstupenkou k životu, který je dle vašich představ. Života, kde neexistuje negativní smýšlení sama o sobě. 

V kurzu se naučíte mít se ráda, umět postavit své potřeby na první místo, nastavit si své hranice, zkrátka být "šéfem" svého života! 

online kurz
Učení bez stresu

Nedokážete se soustředit? 
Informace vám vyklouzávají z hlavy?
Nebo trpíte poruchou učení - dyslexií?

Připravili jsme pro vás online kurz, ve kterém vám ukážeme, jak se učení bez stresu. 
Jak na učení s lehkostí. 

A jednou třeba i s radostí! 

Reference spokojených klientů

Jak návštěva Poradny nekonečných možnostízměnila klientům život?
A jaký je online kurz? 

Jsem ráda, že Vám mohu napsat, že vidím u dcery opravdovou změnu. Tento týden, po návštěvě u Vás, to bylo až na pár výjimek mnohem sebevědomější dítko, a dokonce jsem měla i reakci z okolí, aniž bych jim něco řekla, co se s ní stalo, že je to jiný človíček. Sama si dělá osmičky kdykoliv kolem nějakého obrázku projde a často někomu o návštěvě u Vás vypráví. Je mnohem "hlučnější"v dobrém slova smyslu, veselá a spokojená.
Šárka
Musím říct, že se cítím mnohem lépe. Během pěti týdnů žádná viróza, ani nachlazení. Přestala jsem užívat léky na astma, nepotřebuji je. V práci jsem schopna v klidu odmítnout bez jakýchkoliv výčitek, které bych měla dříve. Přitom v sobě necítím , že bych se jakkoliv změnila. Jen při zpětném hodnocení si řeknu, že se nezměnil nikdo kolem mě, jen já. Došlo mi, že jsem to vlastně pořád já, jen trochu jiná a mám z toho radost 🙂
Lucie
Hlásím, že včera a dnes čtení s porozuměním za 1 (asi zázrak HAHA). Poctivě doma čteme atd...Tak snad už to vydrží... Projevilo se to u nás i jinak. Syn se za posledních 14 dní tak jakoby změnil...(méně se bojí). V bazénu šel se mnou do divoké řeky, kam jsem ho rok nebyla schopna dostat. A teď jsem ho nemohla dostat z divoké řeky. Prý příště půjde i na tobogán... Dnes šel s kamarádkou na hřiště sám, jen s ní - to byl totální šok.o))))
Romča
Dobrý den, paní Gřešková. Ráda bych Vám poděkovala za Váš online kurz, který je opravdu vynikající. Bachovky používám s přestávkami už spoustu let. Přestávky jsem měla hlavně z toho důvodu, že jsem se mnohdy dostávala k tomu, že nevím. Některé věci mi unikaly. Nevěděla jsem, s čím daný problém souvisí. Co by pomohlo. S Vašim online kurzem se moje znalosti esencí natolik prohloubily, že jsem uviděla spoustu souvislostí, jejich hloubku i šířku dosud nepoznanou. Samozřejmě jsem si ihned bachovky namíchala jak pro sebe, tak pro děti a psa. Není žádné "kdyby" a vše, je tak, jak má být, ale když si uvědomím, že bych informace, které mám teď od Vás, měla tak o 20 let dříve, tak si myslím, že bych si mohla ušetřit mnohé utrpení (které ale nepochybně mělo nastat). Díky Vám jsem si uvědomila, že některé věci, které jsem brala jako neměnné, lze změnit a vůbec takto nemusí být. Možná tato věta ani nevystihuje ten rozměr osvobození a pochopení, jaký v sobě nese.
Broňa Burdová
Dobrý den paní Kájo, jsem moc ráda, že vedete kurz on – line způsobem. Moc se mi líbí, že mohu absolvovat jednotlivé lekce v klidu ze své pracovny a v době kdy se mohu na vzdělávání plně soustředit. Děkuji Vám i vašemu rodinnému realizačnímu týmu,V práci jsem schopna v klidu odmítnout bez jakýchkoliv výčitek, které bych měla dříve. Přitom v sobě necítím , že bych se jakkoliv změnila. Jen při zpětném hodnocení si řeknu, že se nezměnil nikdo kolem mě, jen já. Došlo mi, že jsem to vlastně pořád já, jen trochu jiná a mám z toho radost 🙂
Jana

Máte dotaz? 

Sem s ním! 

Ráda vám odpovím na vaše otázky. Popřípadě vás navedu, co by pro vás bylo to nejlepší. 

Napsat mi můžete na e-mail: kaja.greskova@eduway.cz
nebo přímo tady na stránce: 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.