Příběhy z poradny

Příběhy mých klientů z poradny. 
Jak jim návštěva Poradny nekonečných možností změnila život? 

Jsem ráda, že Vám mohu napsat, že vidím u dcery opravdovou změnu. Tento týden, po návštěvě u Vás, to bylo až na pár výjimek mnohem sebevědomější dítko, a dokonce jsem měla i reakci z okolí, aniž bych jim něco řekla, co se s ní stalo, že je to jiný človíček. Sama si dělá osmičky kdykoliv kolem nějakého obrázku projde a často někomu o návštěvě u Vás vypráví. Je mnohem "hlučnější"v dobrém slova smyslu, veselá a spokojená.

Šárka

Musím říct, že se cítím mnohem lépe. Během pěti týdnů žádná viróza, ani nachlazení. Přestala jsem užívat léky na astma, nepotřebuji je. V práci jsem schopna v klidu odmítnout bez jakýchkoliv výčitek, které bych měla dříve. Přitom v sobě necítím , že bych se jakkoliv změnila. Jen při zpětném hodnocení si řeknu, že se nezměnil nikdo kolem mě, jen já. Došlo mi, že jsem to vlastně pořád já, jen trochu jiná a mám z toho radost 🙂

Lucie

Vím, že mé maily často začínají "tomu nebudete věřit", ale tomu, co Vám teď budu psát se i mě těžko věří. Včera všechny události měly raketový sled. Začalo to již v autobuse, kdy panu řidiči nešly pořádně zavřít dveře. Při každém otevření mimochodem za jízdy, z venku strašně nepříjemně táhlo a já si uvědomila, že pokud dveře své minulosti opravdu pořádně nezavřu a budu je otevírat, nikdy nebude naše jízda šťastná, příjemná a plná tepla. Celou cestu jsem si užívala svého vnitřního světla. Mám pocit, že je pořád se mnou. Ráno, když jsem se vzbudila a i teď, co Vám píši. Vím, že už mě nikdy neopustí. Děkuji.

Vlaďka

Hlásím, že včera a dnes čtení s porozuměním za 1 (asi zázrak HAHA). Poctivě doma čteme atd... Projevilo se to u nás i jinak. Syn se za posledních 14 dní tak jakoby změnil...(méně se bojí). V bazénu šel se mnou do divoké řeky, kam jsem ho rok nebyla schopna dostat. A teď jsem ho nemohla dostat z divoké řeky. Prý příště půjde i na tobogán... Dnes šel s kamarádkou sám na hřiště - to byl totální šok. o))))

Romča

Těžko se to vysvětluje, těžko se to popisuje. Kdo nechce, nikdy neuvěří. Moje cesta k poznání sama sebe byla plná popírání a vzdoru, a ani vlastně nemůžu říci že byla, ale stále je, jen je to se mnou o něco snesitelnější 😊.Co je nejhorší si přiznat? Své vlastní chyby a nedostatky. Kritizovat ostatní umí každý během 15ti vteřin co někoho známe, ale zkritizovat sám sebe?? Člověk se stále vyvíjí, učí novým věcem a snaží se co nejlépe proplouvat svým životem. Víte na co jsem přišla já? Že tím životem nechci jen proplouvat a říkat si „jo to bylo docela dobrý, žádná ostuda kdyby to někdo viděl.“ Chci svůj život opravdu žít, ale hlavně tak, jak chci já sama. Nemyslet na to co si myslí ostatní, je to přece můj život, tak mě nechte bejt. A víte kde to začíná? Mějte rádi sami sebe. A za tohle já vděčím Vám Kájo. Mám ještě spoustu věcí na jazyku, takže se mne tak lehko nezbavíte😊, ale i za ten krátký čas který jsme spolu strávily Vám patří mé velké díky.

Hanka

Před nějakou dobou jsem Vás navštívila s tím, že dcerka ve školce pláče, že to obě špatně prožíváme, že potřebuji, aby dcerka ve školce spávala a já mohla jít konečně do práce... Tenkrát jsem asi moc nevěřila tomu, se by se něco mohlo změnit... Ale stalo se. Přesně po 4 týdnech od našeho sezení (a to jsem zjistila až zpětně, nebylo to vypočítané 😉 jsem vzala do školky pyžamko, dcerce ho v šatně ukázala a ta s radostí zavolala "jooooooo". V ten den tam spinkala poprvé a od té doby (už jsou to 2 týdny) každý den. Absolutně bez problémů. Paní učitelky říkají, že je to úplně jiná holčička. Minulý týden dokonce plakala, ze nechce jít ze školky domů 🙂 Pravda je, že se nejspíš sešlo více věcí najednou - dcerce se po delší nemoci vrátila její paní učitelka. Ale stejně věřím, že i terapie s Vámi má na tom velký podíl. Protože nastala změna i u mě. Už jsem ji do školky nedávala s takovými obavami, a i když během prvních dní ještě říkala "já se bojím", tak jsme to rozloučení a odloučení obě zvládaly mnohem snáz... No a teď je naprostá pohoda a já už dva týdny chodím do práce! Kdyby mi to někdo řekl před dvěma měsíci, asi bych mu nevěřila. Takže Vám tímto moc a moooooc děkuji 🙂 A klobouk dolů!

Vlaďka

Reference z kurzu
Zázračné Bachovy esence

Jak hodnotí kurzy samotní účastníci?

V průběhu března a dubna jsem se zúčastnila kurzu Zázračné Bachovy esence pod vedením Káji Gřeškové. Díky Káji a tomuto kurzu jsem zažila tři úžasné WELLNESS víkendy. 🙂 Kája nás seznámila podrobně se všemi esencemi, obohatila nás svými zkušenostmi z praxe a také nás skvěle naučila svalový test, díky kterému dokážeme s jistotou určit vhodné Bachovy esence. V průběhu kurzu jsme měli k dispozici celý set Bachových esencí. Navíc jsme si z každého víkendu odvezli domů směs esencí, kterou nám Kája ochotně vytestovala. To velmi oceňuji, protože jsem do té doby neměla s Bachovými esencemi žádnou zkušenost, a tak jsem byla moc ráda, že od samého začátku můžu esence zkoušet přímo na sobě. Celý kurz měla Kája precizně připravený a promyšlený. Vřele doporučuji tento kurz. Bachovy esence jsou opravdu zázračné a pod vedením Káji, je radost se je všechny naučit. Já už se moc těším na nějaký další kurz s Kájou. 🙂

Kateřina Kubalová

Na kurz Zázračných Bachovek jsem se dostala díky pozitivním referencím od předchozích uchazeček. Navzdory tomu, ze žiju v Praze, kde tyto kurzy probíhají také, odjela jsem až do Opavy. A udělala jsem jedině dobrě. Kája Gřešková je velmi vstřícný, komunikativní, pozitivní a přátelský člověk se srdcem na pravém místě. ve spojení s její letitou praxí nemůžete zapochybovat. Dostala jsem se na kurz s osobitým a citlivým přístupem. Každá Bachova esence dostala dostatečný prostor pro pochopení problematiky i případné dotazy a příklady z praxe. Kineziologický svalový test, který dle mého mínění nádherně doplňuje užitečnost Bachovek, jsem také měla možnost se naučit. Pochopení poselství Bachovek i jejich užívaní a aplikace mi zlepšily zdravotní stav i emocionální rozpoložení. Tento kurz doporučuji každému, kdo chce neinvazivní a jemnou formou zlepšit kvalitu svého života, navíc s výbornou lektorkou a podobně laděným kolektivem kurzistů.

Katarina Zguthova

Úžasná lektorka, prima účastníci, spousta zajímavých informací, pohodová atmosféra, zkrátka skvělý kurs nic lepšího mě nemohlo potkat:-) Při užívaní Bachových květových esencí se cítím klidnější a vyrovnanější.

Jana Moudrá

Děkuji za kurz bachovek - dost mě pomohl a nasměroval. Bachovky teď nabízím spolu s ajurvédou. A také se učím u paní Wilson takovému nejdůležitějšímu shrnutí One Brain. Je žačkou Carol Hons. Takže jsem Tě měl potkat. na svojí cestě. 🙂 Ještě jednou díky

Tomáš Ludvík

Když jsem si hledala kurz Bachových esencí, nejvíce mě zaujal kurz Káji. Po zjištění, že bych měla jet do 400km vzdálené Ostravy, jsem se dost vyděsila, ale všechny kurzy v okolí (Prahu mám 30 km od domova) mě až tak netáhly. Děkuji „tam nahoru“, že jsem poslechla to nutkavé volání Ostravy v mé hlavě, protože to byla jednoznačně nejlepší volba. Od kurzu jsem očekávala, že poznám Bachovy esence jednu po druhé a budu umět používat svalový test. Naučila jsem se ale mnohem, mnohem víc. Naučila jsem se poznávat SEBE. Pro mě to byl a do dneška je ZÁŽITKOVĚ – POZNÁVACÍ KURZ mojí osobnosti a nejlepší dovolená. Díky skvělému přístupu Káji a samozřejmě Bachovým esencím jsem se naučila pomoci sobě, svým blízkým a využívat esence i při léčení mých klientů. Kurz mi doslova a do písmene změnil život k lepšímu a pomohl a stále pomáhá celé mojí rodině. Bachovy esence jsou úžasná věc, doktor Bach byl génius a v kombinaci s Káji vedením můžete čekat jednoduše ZÁZRAKY NA POČKÁNÍ :).

Martina Čandová