Reference spokojených klientů

Příběhy mých klientů z poradny. 
Jak jim návštěva Poradny nekonečných možností změnila život? 

Jsem ráda, že Vám mohu napsat, že vidím u dcery opravdovou změnu. Tento týden, po návštěvě u Vás, to bylo až na pár výjimek mnohem sebevědomější dítko, a dokonce jsem měla i reakci z okolí, aniž bych jim něco řekla, co se s ní stalo, že je to jiný človíček. Sama si dělá osmičky kdykoliv kolem nějakého obrázku projde a často někomu o návštěvě u Vás vypráví. Je mnohem "hlučnější"v dobrém slova smyslu, veselá a spokojená.
Šárka
Musím říct, že se cítím mnohem lépe. Během pěti týdnů žádná viróza, ani nachlazení. Přestala jsem užívat léky na astma, nepotřebuji je. V práci jsem schopna v klidu odmítnout bez jakýchkoliv výčitek, které bych měla dříve. Přitom v sobě necítím , že bych se jakkoliv změnila. Jen při zpětném hodnocení si řeknu, že se nezměnil nikdo kolem mě, jen já. Došlo mi, že jsem to vlastně pořád já, jen trochu jiná a mám z toho radost 🙂
Lucie
Už dlouho se vám chystám napsat a poděkovat Vám za to, že jste mi vstoupila do života. Jste takový můj odrazový můstek, takže velké díky za to. Dost jsem se posunula, spoustu věcí se mi v životě otočilo, jako v podstatě ani nevím co všechno je jinak, ale je. Cítím se více průbojná, prostě lepší. Jako by každým dnem přibylo něco nového, lepšího. Takže velké díky.
Lenka
Hlásím, že včera a dnes čtení s porozuměním za 1 (asi zázrak HAHA). Poctivě doma čteme atd... Projevilo se to u nás i jinak. Syn se za posledních 14 dní tak jakoby změnil...(méně se bojí). V bazénu šel se mnou do divoké řeky, kam jsem ho rok nebyla schopna dostat. A teď jsem ho nemohla dostat z divoké řeky. Prý příště půjde i na tobogán... Dnes šel s kamarádkou sám na hřiště - to byl totální šok. o))))
Romča
Vím, že mé maily často začínají "tomu nebudete věřit", ale tomu, co Vám teď budu psát se i mě těžko věří. Včera všechny události měly raketový sled. Začalo to již v autobuse, kdy panu řidiči nešly pořádně zavřít dveře. Při každém otevření mimochodem za jízdy, z venku strašně nepříjemně táhlo a já si uvědomila, že pokud dveře své minulosti opravdu pořádně nezavřu a budu je otevírat, nikdy nebude naše jízda šťastná, příjemná a plná tepla. Celou cestu jsem si užívala svého vnitřního světla. Mám pocit, že je pořád se mnou. Ráno, když jsem se vzbudila a i teď, co Vám píši. Vím, že už mě nikdy neopustí. Děkuji.
Vlaďka
Těžko se to vysvětluje, těžko se to popisuje. Kdo nechce, nikdy neuvěří. Moje cesta k poznání sama sebe byla plná popírání a vzdoru, a ani vlastně nemůžu říci že byla, ale stále je, jen je to se mnou o něco snesitelnější 😊.Co je nejhorší si přiznat? Své vlastní chyby a nedostatky. Kritizovat ostatní umí každý během 15ti vteřin co někoho známe, ale zkritizovat sám sebe?? Člověk se stále vyvíjí, učí novým věcem a snaží se co nejlépe proplouvat svým životem. Víte na co jsem přišla já? Že tím životem nechci jen proplouvat a říkat si „jo to bylo docela dobrý, žádná ostuda kdyby to někdo viděl.“ Chci svůj život opravdu žít, ale hlavně tak, jak chci já sama. Nemyslet na to co si myslí ostatní, je to přece můj život, tak mě nechte bejt. A víte kde to začíná? Mějte rádi sami sebe. A za tohle já vděčím Vám Kájo. Mám ještě spoustu věcí na jazyku, takže se mne tak lehko nezbavíte😊, ale i za ten krátký čas který jsme spolu strávily Vám patří mé velké díky.
Hanka
Před nějakou dobou jsem Vás navštívila s tím, že dcerka ve školce pláče, že to obě špatně prožíváme, že potřebuji, aby dcerka ve školce spávala a já mohla jít konečně do práce... Tenkrát jsem asi moc nevěřila tomu, se by se něco mohlo změnit... Ale stalo se. Přesně po 4 týdnech od našeho sezení (a to jsem zjistila až zpětně, nebylo to vypočítané 😉 jsem vzala do školky pyžamko, dcerce ho v šatně ukázala a ta s radostí zavolala "jooooooo". V ten den tam spinkala poprvé a od té doby (už jsou to 2 týdny) každý den. Absolutně bez problémů. Paní učitelky říkají, že je to úplně jiná holčička. Minulý týden dokonce plakala, ze nechce jít ze školky domů 🙂 Pravda je, že se nejspíš sešlo více věcí najednou - dcerce se po delší nemoci vrátila její paní učitelka. Ale stejně věřím, že i terapie s Vámi má na tom velký podíl. Protože nastala změna i u mě. Už jsem ji do školky nedávala s takovými obavami, a i když během prvních dní ještě říkala "já se bojím", tak jsme to rozloučení a odloučení obě zvládaly mnohem snáz... No a teď je naprostá pohoda a já už dva týdny chodím do práce! Kdyby mi to někdo řekl před dvěma měsíci, asi bych mu nevěřila. Takže Vám tímto moc a moooooc děkuji 🙂 A klobouk dolů!
Vlaďka
Moc děkuji za terapii, kterou s Tebou mohla projít moje milovaná dcera. Dlouho jsem váhala, než jsem udělala tento krok. Přece jen je to dítě v pubertálním věku a cokoliv na téma terapie je prostě trapné a divné 😁. Ale nakonec jsem ten krok udělala a byla to správná volba a jediné čeho lituji je to, že jsem to neudělala podstatně dříve. Jelikož už k Tobě chodím nějakých pár let, tak jsem dceři vysvětlila, co jí čeká. Samozřejmě, že šla k Tobě s velkým strachem, ale dnes je moc ráda, že se mohla terapie účastnit a když jsem viděla tu změnu v obličeji, když jsem si pro ní k Tobě přijela, tak mi bylo hned jasné, že tohle je to, co potřebovala a bude už jen líp. První změny pocítila ještě ten večer a když druhý den přijela ze školy a sypala na mě,jak prožila den,tak tomu ani ona sama nevěřila. A tohle je jen začátek 🍀. Každému rodiči doporučuji vzít dítě na terapii ke Káji, pokud máte jakýkoliv problém a nevíte si s ním rady. Není to o tom, že jsme špatnými rodiči, když potřebujeme pomoc druhých,ale někdy nemůžeme věci změnit sami, potřebujeme k tomu právě tu pomoc druhých. Za dceru můžu říct s čistým svědomím, že je sama velmi mile překvapena,jak se může život změnit díky terapii. Ještě jednou Ti Kájo moc děkujeme a těšíme se na další setkání ❤️
Petra

Jaký je online kurz Zázračné Bachovky? 

Dobrý den, paní Gřešková. Ráda bych Vám poděkovala za Váš online kurz, který je opravdu vynikající. Bachovky používám s přestávkami už spoustu let. Přestávky jsem měla hlavně z toho důvodu, že jsem se mnohdy dostávala k tomu, že nevím. Některé věci mi unikaly. Nevěděla jsem, s čím daný problém souvisí. Co by pomohlo. S Vašim online kurzem se moje znalosti esencí natolik prohloubily, že jsem uviděla spoustu souvislostí, jejich hloubku i šířku dosud nepoznanou. Samozřejmě jsem si ihned bachovky namíchala jak pro sebe, tak pro děti a psa. Není žádné "kdyby" a vše, je tak, jak má být, ale když si uvědomím, že bych informace, které mám teď od Vás, měla tak o 20 let dříve, tak si myslím, že bych si mohla ušetřit mnohé utrpení (které ale nepochybně mělo nastat). Díky Vám jsem si uvědomila, že některé věci, které jsem brala jako neměnné, lze změnit a vůbec takto nemusí být. Možná tato věta ani nevystihuje ten rozměr osvobození a pochopení, jaký v sobě nese.
Broňa Burdová
Ahoj, chtěla bych moc poděkovat ze skvělý kurz. V hodně informacích jsem si udělala jasno. Pracuji jako kinezioložka a Bachovy esence používám krátkou dobu, takže v nich ještě nejsem úplně zběhlá. Nicméně už od počátku v nich vidím obrovský potenciál a celý tento kurz mi to jen potvrdil. Už mám i nějaké hmatatelné úspěchy (zejména na zvířátkách :-)) takže z toho mám velkou radost. Velmi děkuji také za spoustu praktických příkladů z vaší poradny, člověku na tom dojde spousta věcí. Používám esence (když je potřeba) v průběhu kineziologického odbloku.
Hana Randáková
Chtěla bych Káji poděkovat za velmi zajímavý kurz. S esencemi pracuji krásných 8 let, ale něco mi říkalo, abych se na tento kurz přihlásila. Zajímal mě pohled od další odbornice. Více očí, více uší, více zkušeností, vyslechnuté jiné příběhy...to jistě přinese rozšíření znalostí. A taky že ano. Velmi chválím popisy, propagační materiál, MP3 nahrávky a myšlenkové mapy! Věděla jsem, že nešlápnu vedle! Děkuji za přínosné informace.
Sandra Carić
Dobrý den paní Kájo, jsem moc ráda, že vedete kurz on – line způsobem. Moc se mi líbí, že mohu absolvovat jednotlivé lekce v klidu ze své pracovny a v době kdy se mohu na vzdělávání plně soustředit. Děkuji Vám i vašemu rodinnému realizačnímu týmu,
Jana
Dobrý den paní Kájo, děkuji za kurz. Je úžasné v klidu domova studovat to, co mě už dlouho zajímalo. ❤️
Hana

Jak hodnotí účastníci prezenční kurz Zázračné Bachovky? 

V průběhu března a dubna jsem se zúčastnila kurzu Zázračné Bachovy esence pod vedením Káji Gřeškové. Díky Káji a tomuto kurzu jsem zažila tři úžasné WELLNESS víkendy. 🙂 Kája nás seznámila podrobně se všemi esencemi, obohatila nás svými zkušenostmi z praxe a také nás skvěle naučila svalový test, díky kterému dokážeme s jistotou určit vhodné Bachovy esence. V průběhu kurzu jsme měli k dispozici celý set Bachových esencí. Navíc jsme si z každého víkendu odvezli domů směs esencí, kterou nám Kája ochotně vytestovala. To velmi oceňuji, protože jsem do té doby neměla s Bachovými esencemi žádnou zkušenost, a tak jsem byla moc ráda, že od samého začátku můžu esence zkoušet přímo na sobě. Celý kurz měla Kája precizně připravený a promyšlený. Vřele doporučuji tento kurz. Bachovy esence jsou opravdu zázračné a pod vedením Káji, je radost se je všechny naučit. Já už se moc těším na nějaký další kurz s Kájou. 🙂
Kateřina Kubalová
Na kurz Zázračných Bachovek jsem se dostala díky pozitivním referencím od předchozích uchazeček. Navzdory tomu, ze žiju v Praze, kde tyto kurzy probíhají také, odjela jsem až do Opavy. A udělala jsem jedině dobrě. Kája Gřešková je velmi vstřícný, komunikativní, pozitivní a přátelský člověk se srdcem na pravém místě. ve spojení s její letitou praxí nemůžete zapochybovat. Dostala jsem se na kurz s osobitým a citlivým přístupem. Každá Bachova esence dostala dostatečný prostor pro pochopení problematiky i případné dotazy a příklady z praxe. Kineziologický svalový test, který dle mého mínění nádherně doplňuje užitečnost Bachovek, jsem také měla možnost se naučit. Pochopení poselství Bachovek i jejich užívaní a aplikace mi zlepšily zdravotní stav i emocionální rozpoložení. Tento kurz doporučuji každému, kdo chce neinvazivní a jemnou formou zlepšit kvalitu svého života, navíc s výbornou lektorkou a podobně laděným kolektivem kurzistů.
Katarina Zguthova
Úžasná lektorka, prima účastníci, spousta zajímavých informací, pohodová atmosféra, zkrátka skvělý kurs nic lepšího mě nemohlo potkat:-) Při užívaní Bachových květových esencí se cítím klidnější a vyrovnanější.
Jana Moudrá
Děkuji za kurz bachovek - dost mě pomohl a nasměroval. Bachovky teď nabízím spolu s ajurvédou. A také se učím u paní Wilson takovému nejdůležitějšímu shrnutí One Brain. Je žačkou Carol Hons. Takže jsem Tě měl potkat. na svojí cestě. 🙂 Ještě jednou díky
Tomáš Ludvík
Když jsem si hledala kurz Bachových esencí, nejvíce mě zaujal kurz Káji. Po zjištění, že bych měla jet do 400km vzdálené Ostravy, jsem se dost vyděsila, ale všechny kurzy v okolí (Prahu mám 30 km od domova) mě až tak netáhly. Děkuji „tam nahoru“, že jsem poslechla to nutkavé volání Ostravy v mé hlavě, protože to byla jednoznačně nejlepší volba. Od kurzu jsem očekávala, že poznám Bachovy esence jednu po druhé a budu umět používat svalový test. Naučila jsem se ale mnohem, mnohem víc. Naučila jsem se poznávat SEBE. Pro mě to byl a do dneška je ZÁŽITKOVĚ – POZNÁVACÍ KURZ mojí osobnosti a nejlepší dovolená. Díky skvělému přístupu Káji a samozřejmě Bachovým esencím jsem se naučila pomoci sobě, svým blízkým a využívat esence i při léčení mých klientů. Kurz mi doslova a do písmene změnil život k lepšímu a pomohl a stále pomáhá celé mojí rodině. Bachovy esence jsou úžasná věc, doktor Bach byl génius a v kombinaci s Káji vedením můžete čekat jednoduše ZÁZRAKY NA POČKÁNÍ :).
Martina Čandová