STOJÍ VÁM V GARÁŽI NEVYUŽITÉ FERRARI?

Znáte knihu o mnichovi a jeho ferrari? Na knihu „Mnich, který prodal své ferrari“ mnoho lidí pěje úplné ódy, jsou z ní nadšení. Myslím si, že už jsem četla poměrně dost literatury, jejíž posláním je lidi motivovat, inspirovat, vést k sebeuvědomování. Říkala jsem si, co lidé právě na této knížce vidí tak úchvatného. Tak jsem se do „Mnicha“ také před časem začetla. A zjistila jsem, že mnohým čtenářům stojí v garáži nevyužité ferrari.

Tak, jako v každé esoterické literatuře v ní bylo mnoho hlubokých myšlenek. Ale v této knize byly předkládány formou, která je pro mnoho lidí uchopitelná. Spoustu „jednoduchých“ návodů a příkladů z praktického života, které jsou mnoha lidem blízké.

 

Jen by mě zajímalo, kolik lidí jednoduchá, návodná cvičení používá ve svém životě. Každý říká: „jó mnicha, to jsem četl, to byla PERFEKTNÍ KNÍŽKA“, ale když se zeptám, kolik cvičení z knížky aplikují ve svém životě, jak pravidelně je vykonávají a hlavně, jakých dosáhli výsledků, zůstane většinou o toho: „ten mnich je super knížka“.

A potom vykládají o tom, jaké mají problémy v práci, ve vztazích apod. Kde jsou ty jednoduché návody, kterými je knížka nabitá? Jednoduché věci jsou přece jasné, ty se nemusejí dělat, protože je známe, že? Kdo jste se v tom našli?

 

Sama jsem si při čtení knihy říkala, že tato kniha by vydala na několik pracovních workshopů. Jak je možné, že autor vypouští tolik moudra v jedné knížce. Čtenáři knihu zhltají, jsou nadšení z toho, jak mnich vysvětluje:

  • proč se lidem nedaří zhubnout,
  • proč se jim nedaří něčeho se zbavit,
  • proč se jim nedaří něco zlepšit,
  • proč se jim nedaří dosáhnout dokonalého zdraví a vnitřního klidu.

Při každém vysvětlení pokyvují hlavou a říkají si: „to je jasné“, ale kdo z nich udělá něco, první malinký krůček k tomu, co chtějí? Zkrátka jim stojí v garáži nevyužité ferrari.

Pracovat na sobě můžeme jen my sami. Nikdo to nemůže udělat za nás.

Mám pro vás jednoho speciálního „Mnicha“. Můžete ho najít sami v sobě. Můžete začít objevovat to, co jste cestou zapomněli. Narodili jste se s určitými schopnostmi, vlastnostmi, a ty jste v průběhu života z nějakého důvodu přestali používat. Začali jste se měnit, protože vám to někdo řekl, protože si to někdo přál, protože to vyžadovala společnost, protože jste si mysleli, že je to správně.

A výsledek?
Vzdalovali jste se tomu, kdo ve skutečnosti jste.

Chcete zpátky najít sami sebe?

Každý den si věnujte pár minut času. Do ucha si můžete postupně pouštět nahrávky „Mnicha“ v podobě filosofie Bachových esencí a můžete si uvědomovat, jak jste na tom, co vám chybí, co vám nadbývá. Pokud bude nutné, stačí si nakapat pár kapek těch Bachových výtažků, které vás oslovují. S namícháním vhodných pomocníků (esencí) vám ráda pomohu.

A s čím že vám Bachovky pomohou?

Pomáhají odloupávat různé slupky = nánosy nepříjemných pocitů, které jsme si navrstvili, abychom vyhovovali nebo dokonce, abychom přežili.

Chcete to tedy mít v životě jednodušší?

Seznamte se blíže s Bachovkami. Pomáhají najít sami sebe, napojit se na svou životní cestu, žít spokojený život, být zdraví.

Potom budete schopni říkat, nejen, že knížka je perfektní, ale můžete zároveň tyto moudré principy aplikovat do svého života.

Kája Gřešková
Najdete mě
Latest posts by Kája Gřešková (see all)
Kája Gřešková
Od roku 2000 provozuji soukromou poradnu osobního rozvoje v Opavě pro všechny, kteří chtějí ve svém životě hledat nekonečné možnosti.

e-book "Zázračná lahvička" ZDARMA

  • Trápí Vás stres?
  • Jste nervózní před zkouškou?
  • Omezují Vás emoce?

Máme tady zaručené řešení:

Řešení najdete v e-booku "ZÁZRAČNÁ LAHVIČKA"

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..