RYCHLEJŠÍ NEŽ ANTIBIOTIKA

31.5. 2016 (Aktualizováno: 9.4. 2017)Kája Gřešková4936x0 Komentářů

Telefonovala mi klientka. Chtěla se podělit o radost z odblokování, které proběhlo před dvěma dny. Loučila se se mnou slovy: „jste rychlejší než antibiotika.“

 

Co to znamená?

 

To znamená, že pokud převezmete zodpovědnost za svůj život a zdraví svých dětí, nemusíte svému „nemocnému“ dítěti nasazovat antibiotika. Můžete zpracovat vyšší princip nemoci.

 

Řešte svou realitu, která vám nevyhovuje. Maminka malého dítěte se odmítla smířit s tím, že její malinký syn v průběhu tří týdnů v noci několik hodin „prokašlal“. Kladla si otázku, mám jít opět do antibiotik?

 

Měla totiž už tu zkušenost, že zdravotní problémy dětí se dají řešit i jinak, než jen návštěvami lékařů a léky. První „odblokování“ absolvovala před 3 měsíci, kdy se syn velmi rychle uzdravil z opakovaných nemocí, které se v období 5 měsíců neustále opakovaly. Kolečko nemocí a antibiotik a nemocí a antibiotik. Vyčerpaná maminka tenkrát hledala jiné řešení, které našla v metodě One Brain neboli kineziologii.

 

Důvěra maminky, její otevřenost, přístupnost a odhodlání pomoci svému dítěti a také sobě, vykonala své. Každá máma si určitě dovede představit, jaké to je, když jedna nemoc jejího dítěte střídá druhou. Bezmoc, beznaděj, antibiotiky oslabené tělíčko, unavená a podrážděná máma. A co když se dítě uzdraví a máma se spolu s ním může vyspat? Nedostižný sen? Ne, může to být i vaše realita.

 

A co když se situace opakuje? Co když se nemoc – kašel ozve znovu? Dítě tímto způsobem upozorňuje mámu „něco je v našem životě špatně, můžeš s tím něco udělat“. Maminka tuší, že je možné zastavit to. Ví, že už se to jednou pomocí odblokování podařilo. Už měla tu zkušenost, že její psychické rozpoložení a vztahy úzce souvisely se zdravím jejich dětí. Dítě jen reagovalo na rozpoložení své mámy.

 

Zpracováním svých vlastních postojů k určitým situacím a lidem, zpracováním svých emocí vůči nim, dokázala maminka změnit své vibrace a její dítě na to reagovalo uzdravením. Jakoby jí říkalo „vidíš, v problému se skrývá i řešení, pochopila jsi to, děkuji ti“.

 

Jak uchopit ten správný princip? Jak zjistit, na jaké situace reaguje máma? Stačí se zamyslet, co se momentálně ve vašem životě děje, jak se cítíte. Zjistit, proč dítě na sebe upoutává svou pozornost nemocí? Co se Vám snaží svou nemocí sdělit? A potom jsou možné zázraky. Neumíte to uchopit? Odblokování vám jednoznačně ukáže správnou linii. Nevěříte informacím, které během odblokování „vylezou“? Když se vám dítě zázračně rychle uzdraví, aniž byste museli nasadit antibiotika, asi začnete přemýšlet. A výsledek?

 

Má doma pro své dítě recept od paní doktorky na antibiotika. Váhá, mám-nemám nasadit? Zkusím znovu odblokování. Hned první noc po odblokování dítě jen párkrát zakašle. Druhou noc se situace opakuje. Maminka nadšeně telefonuje a říká mi: „jste rychlejší než antibiotika, paní doktorka říkala, že antibiotika zaberou až za 4 dny“.

 

Chcete antibiotika nebo chcete pochopit, na jakou životní situaci vaše dítě reaguje a projevuje se nemocí?

 

Kája Gřešková
Najdete mě
Latest posts by Kája Gřešková (see all)
Kája Gřešková
Od roku 2000 provozuji soukromou poradnu osobního rozvoje v Opavě pro všechny, kteří chtějí ve svém životě hledat nekonečné možnosti.

check-list

7 kroků, jak si udělat čas na sebe

Jak si najít čas na sebe? 
I během dní, kdy se vám toho na hlavu sype opravdu hodně? 

To najdete v 7 krokcích v check-listu, který jsme pro vás připravili. 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..