JAK MÍT ŽIVOT VE VLASTNÍCH RUKOU?

Mou poradnu velmi často navštěvují lidé, kteří potřebují něco akutně vyřešit. Často se mě také ptají, kolikrát musejí přijít. Vždy jim odpovídám, že nejsem lékař, abych si je zvala na kontrolu. Jsou to klienti sami, kdo rozhodují o kvalitě svého života. Někomu stačí nepatrné zlepšení, aby byl spokojen. Je třeba si ovšem uvědomit, že daný problém může mít několik vrstev prožitků – emocí, než se začal projevovat buď na fyzickém těle nebo v psychice. Proto je vhodné vyřešit daný problém do hloubky, tedy zpracovat všechny vrstvy. To znamená najít si na sebe více času, přijít dvakrát, třikrát. Naštěstí nám svalový test, který se používá pro získání informací o klientovi a jeho problému, může pomoci zjistit, nakolik bylo zpracovávané téma přijato. To, že na konci odblokování nám svalový test potvrdí, že stres na dané téma  je nulový, neznamená, že se nemůže objevit v jiné podobě.

Po odblokování vysíláte jinou energii, tedy přitahujete jiné situace. Právě tyto nové situace ukážou, jak obstojíte v běžném životě, otestují Vaše nové postoje. Důležité je, že i po odblokování procházíte situacemi, nežijete ve vzduchoprázdnu. Prožívané situace nejsou nic jiného než vzpomínky, které se Vám přehrávají znovu a znovu. Proč si myslíte, že občas zareagujete na určitý podnět kolem sebe, slyšíte jen určitá slova? Když míjíte lidi, proč si některých všimnete a jiní jsou pro Vás vzduch, ani je nezaregistrujete? Tyto lidé nebo situace Vám připomínají něco, co už jste někdy prožili. Máte s nimi tzv. společný program. A tento je třeba vyčistit. Jak?

„Miluji Tě, omlouvám se, prosím Tě odpusť mi, děkuji Ti.“

Připadá Vám to jednoduché? Nebo nesmyslné? Říkáte si, co by se tak asi mohlo stát, když budete tyto věty opakovat? Proč byste to měli dělat právě Vy?

Protože chcete mít jednodušší život, protože chcete být zdraví, protože chcete potkávat příjemné a pozitivní lidi, protože chcete dělat v životě to, co Vás baví, protože si chcete sami umět pomoci. Protože se chcete vysvobodit ze svého „vězení“, do kterého jste sami uvrhli. Asi už ani nevíte, čím jste si to způsobili. Je třeba čistit: „miluji Tě, omlouvám se, prosím Tě odpusť mi, děkuji Ti“. Nestačí to jednou, nebo když Vás něco trápí. Kdykoli si na to vzpomenete. Že si nevzpomenete? Ono Vám to zase nějaké trápení připomene. Ale proč čekat na trápení, na problémy? Nejlepší je spojit si to s určitými činnostmi, např. když se sprchujete. Určitě se Vám při sprchování honí hlavou spousta myšlenek. Hned je čistěte. Nebo kdykoli se jdete napít: „omlouvám se za cokoli, co ve mě právě děje“, i když nevíte, co to právě je.

Dalo by se to přirovnat k aktualizacím programů na počítači. I Váš mozek je počítač, který neustále přehrává minulé vzpomínky a tyto Vás nutí dělat v životě stejné chyby. „Miluji Tě, děkuji Ti.“

Zkrátka nestačí přijít jen na jedno sezení a čekat, že od teď vše poběží samo bez problémů. Také se sprchujete každý den, někdy i vícekrát denně, když je potřeba. Neočekáváte, že se osprchujete jednou a už budete čistí napořád. I emoce je třeba smývat. Vyberte si způsob, který vyhovuje Vám. Můžete přijít jen na jedno sezení, ale potom je třeba, abyste pokračovali sami. Situace, kterými budete provázet, případně Vaše tělo samotné Vám připomenou, že je třeba zase udělat další krůček ke své spokojenosti, ke svému zdraví.  „Miluji Tě, omlouvám se, prosím Tě dpusť mi, děkuji Ti.“ Nebo se znovu můžete objednat k někomu, kdo Vám pomůže nahlédnout do Vašich limitující vzpomínek.

Miluji Vás.

Kája Gřešková
Najdete mě
Kája Gřešková
Od roku 2000 provozuji soukromou poradnu osobního rozvoje v Opavě pro všechny, kteří chtějí ve svém životě hledat nekonečné možnosti.

e-book "Zázračná lahvička" ZDARMA

  • Trápí Vás stres?
  • Jste nervózní před zkouškou?
  • Omezují Vás emoce?

Máme tady zaručené řešení:

Řešení najdete v e-booku "ZÁZRAČNÁ LAHVIČKA"

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..