PRODEJ KNIHY CESTA K MÉ DUŠI BYL DNES OFICIÁLNĚ SPUŠTĚN

Mám pro Vás dobrou zprávu. Dnešním dnem byly spuštěny webové stránky s prodejem mé první knihy Cesta k mé duši. Knihu už měli příležitost si přečíst první čtenáři, kteří se zúčastnili prozatím jediné prezentace knihy v lednu v Opavě. Jejich komentáře si můžete přečíst na nových stránkách: cestakmedusi.cz

Do konce února je pro všechny zájemce o tuto knihu připravena mimořádná cenová nabídka – OBJEDNEJTE SI 1 KNIHU ZA 270,-KČ a za tuto cenu ZÍSKÁTE HNED 2 KNIHY.

Přečtěte si můj osobní příběh, který mě přivedl k úžasné práci psychoterapeutky. Každý si vybíráme svůj osud. I já jsem si vybrala ten svůj. Jen jsem pod vlivem určitých situací zapomněla, jaký vlastně byl. Měla jsem pocit, že je to nespravedlivé. V knize se dovíte, jak to všechno bylo a hlavně, co mě to naučilo.

Neexistuje nespravedlivý osud, existují jen nesvobodní lidé. Každý máme v životě něco, co nás trápí. Stejně tak máme každý příležitost změnit svůj pohled na svůj život. Můžete se inspirovat tím, jak jsem se se svým osudem poprala já.

Vše o knize najdete zde.

Kája Gřešková
Najdete mě
Latest posts by Kája Gřešková (see all)
Kája Gřešková
Od roku 2000 provozuji soukromou poradnu osobního rozvoje v Opavě pro všechny, kteří chtějí ve svém životě hledat nekonečné možnosti.

check-list

7 kroků, jak si udělat čas na sebe

Jak si najít čas na sebe? 
I během dní, kdy se vám toho na hlavu sype opravdu hodně? 

To najdete v 7 krokcích v check-listu, který jsme pro vás připravili. 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..