22. LEDNA PŘEDSTAVUJI SVOU KNIHU

Moje první kniha Cesta k mé duši za pár okamžiků spatří světlo světa.
Jsem nadšená i nervózní. Ve čtvrtek 22.ledna budu poprvé o své knížce mluvit v kavárně Fajne Kafe v Opavě.

Dokud jsem knihu jen psala, kapitoly byly jen v počítači, cítila jsem se pořád v bezpečí, chráněná anonymitou. Psala jsem o svém tajemství, o svých pocitech, o své práci, o mé dosavadní životní cestě. Nikdo nevěděl, co se připravuje. Postupně mi docházelo, že knihu píšu nejen kvůli sobě, ale hlavně pro všechny ostatní, kteří také zažívají zklamání, odmítnutí, kteří hledají a nerozumí. Můj příběh jim může pomoci uvědomit si, že nejsou sami, že každý máme nějakou svou třináctou komnatu a v konečném efektu ji můžeme využít ve svůj prospěch.

Po dopsání knihy jsem si uvědomila, že jedna věc je knihu napsat a druhá, vypustit ji do světa. Tento okamžik se blíží. Jsem nadšená i nervózní.
Kamarádka, která si knihu přečetla těsně před spuštěním tisku a zachránila mě tak před chybami, které jsem už pod vlivem emocí neviděla, mi řekla: „pro Tebe jako Štíra“ musí být hodně náročné se takto obnažit“. Věřte, že ano. Tuto knihu částečně věnuji svým klientům, kteří se přede mnou také „obnažují“, otevírají svá srdce, své duše. Tentokrát jsem na řadě já.

Těším se na všechny, kteří přijdou 22.ledna v 18 hodin na přednášku a podpoří mě nejen na mém prvním novém kroku – vydat knihu, ale kteří také podpoří mou snahu motivovat knihou druhé k jejich životní změně. Jsem moc zvědavá, jaký vzkaz pro sebe v knize najdete.

Knihu vydává naše vzdělávací firma EDUWAY, jejíž hlavním mottem je pomáhat lidem najít jejich životní cestu, tak aby se učili, rozvíjeli a zejména, aby chápali smysl svého života (Education Development Understanding WAY = cesta vzdělávání, rozvoje a pochopení).

S láskou
Kája
[flipbook id=“2″]

Knihu si můžete koupit na www.cestakmedusi.cz

Kája Gřešková
Najdete mě
Latest posts by Kája Gřešková (see all)
Kája Gřešková
Od roku 2000 provozuji soukromou poradnu osobního rozvoje v Opavě pro všechny, kteří chtějí ve svém životě hledat nekonečné možnosti.

Kniha CESTA K MÉ DUŠI

Inspirativní kniha s velmi hlubokým osobním příběhem.
Odhaluje životní cestu, naději a hlavně principy,
které mohou pomoci i Vám.
Nic není nemožné.
I Váš příběh má řešení.

 
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

 • KONTAKT

  Kája Gřešková
  tel.: 731653467
  email: kaja.greskova@eduway.cz

  PORADNA NEKONEČNÝCH MOŽNOSTÍ
  Leknínová 5, Opava

 • NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY
 • RUBRIKY
 • ARCHÍV ČLÁNKŮ