Příběhy z poradny

Příběhy mých klientů z poradny. 
Jak jim návštěva Poradny nekonečných možností změnila život? 

Jsem ráda, že Vám mohu napsat, že vidím u dcery opravdovou změnu. Tento týden, po návštěvě u Vás, to bylo až na pár výjimek mnohem sebevědomější dítko, a dokonce jsem měla i reakci z okolí, aniž bych jim něco řekla, co se s ní stalo, že je to jiný človíček. Sama si dělá osmičky kdykoliv kolem nějakého obrázku projde a často někomu o návštěvě u Vás vypráví. Je mnohem "hlučnější"v dobrém slova smyslu, veselá a spokojená.

Šárka

Musím říct, že se cítím mnohem lépe. Během pěti týdnů žádná viróza, ani nachlazení. Přestala jsem užívat léky na astma, nepotřebuji je. V práci jsem schopna v klidu odmítnout bez jakýchkoliv výčitek, které bych měla dříve. Přitom v sobě necítím , že bych se jakkoliv změnila. Jen při zpětném hodnocení si řeknu, že se nezměnil nikdo kolem mě, jen já. Došlo mi, že jsem to vlastně pořád já, jen trochu jiná a mám z toho radost 🙂

Lucie

Vím, že mé maily často začínají "tomu nebudete věřit", ale tomu, co Vám teď budu psát se i mě těžko věří. Včera všechny události měly raketový sled. Začalo to již v autobuse, kdy panu řidiči nešly pořádně zavřít dveře. Při každém otevření mimochodem za jízdy, z venku strašně nepříjemně táhlo a já si uvědomila, že pokud dveře své minulosti opravdu pořádně nezavřu a budu je otevírat, nikdy nebude naše jízda šťastná, příjemná a plná tepla. Celou cestu jsem si užívala svého vnitřního světla. Mám pocit, že je pořád se mnou. Ráno, když jsem se vzbudila a i teď, co Vám píši. Vím, že už mě nikdy neopustí. Děkuji.

Vlaďka

Hlásím, že včera a dnes čtení s porozuměním za 1 (asi zázrak HAHA). Poctivě doma čteme atd... Projevilo se to u nás i jinak. Syn se za posledních 14 dní tak jakoby změnil...(méně se bojí). V bazénu šel se mnou do divoké řeky, kam jsem ho rok nebyla schopna dostat. A teď jsem ho nemohla dostat z divoké řeky. Prý příště půjde i na tobogán... Dnes šel s kamarádkou sám na hřiště - to byl totální šok. o))))

Romča

Reference z kurzu Zázračné Bachovy esence

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi eget arcu id lacus laoree. 

Jak hodnotí kurzy samotní účastníci? 

Máme stovky spokojených absolventů kurzů a tisíce posluchačů na přednáškách. 

Když jsem si hledala kurz Bachových esencí, nejvíce mě zaujal kurz Káji. Po zjištění, že bych měla jet do 400km vzdálené Ostravy, jsem se dost vyděsila, ale všechny kurzy v okolí (Prahu mám 30 km od domova) mě až tak netáhly. Děkuji „tam nahoru“, že jsem poslechla to nutkavé volání Ostravy v mé hlavě, protože to byla jednoznačně nejlepší volba. Od kurzu jsem očekávala, že poznám Bachovy esence jednu po druhé a budu umět používat svalový test. Naučila jsem se ale mnohem, mnohem víc. Naučila jsem se poznávat SEBE. Pro mě to byl a do dneška je ZÁŽITKOVĚ – POZNÁVACÍ KURZ mojí osobnosti a nejlepší dovolená. Díky skvělému přístupu Káji a samozřejmě Bachovým esencím jsem se naučila pomoci sobě, svým blízkým a využívat esence i při léčení mých klientů. Kurz mi doslova a do písmene změnil život k lepšímu a pomohl a stále pomáhá celé mojí rodině. Bachovy esence jsou úžasná věc, doktor Bach byl génius a v kombinaci s Káji vedením můžete čekat jednoduše ZÁZRAKY NA POČKÁNÍ :).

Martina Čandová

Děkuji za kurz bachovek - dost mě pomohl a nasměroval. Bachovky teď nabízím spolu s ajurvédou. A také se učím u paní Wilson takovému nejdůležitějšímu shrnutí One Brain. Je žačkou Carol Hons. Takže jsem Tě měl potkat. na svojí cestě. 🙂 Ještě jednou díky

Tomáš Ludvík